Skip links

Respublikinio internetinio projekto ,,Let‘s Create a Story“ finalas

Respublikinio internetinio projekto ,,Let‘s Create a Story“ finalas

Marijampolės profesinio rengimo centro Gimnazijos skyrius jau penkti metai dalyvauja nacionaliniame internetiniame pasakojimo kūrimo projekte ,,Let‘s Create a Story“. Į šią veiklą noriai įsijungė KRg19-1 (kirpėjo programos) grupės trys mokinės – Erika Ačaitė, Justė Kaminskaitė ir Kamilė Kapočiūtė.

Šio projekto tikslas – ugdyti mokinių domėjimąsi anglų kalba, įkvėpti ir paskatinti mokinius aktyviai, kūrybingai bei originaliai reikšti savo mintis bei plėtoti IKT naudojimą. Darbo grupė, susidaryta iš 4 mokinių komandų, turėjo sukurti vieną pasakojimą. Skirtingų mokyklų mokiniai turėjo parašyti kuriamos istorijos dalį, ją iliustruoti, po to siųsti koordinuojančiai mokyklai. Mūsų komanda kūrė istorijos dėstymo antrąją dalį, iliustravo Justė Kaminskaitė.

Projektinius susitikimus pradėjome lapkričio mėnesį. Susirinkusi motyvuota ir iniciatyvi komanda pirmiausiai susipažino su užduotimi, diskutavo, juokavo, apie ką  būtų galima pradėti rašyti. Pradžiai, mokinės nutarė siužetą rašyti lietuviškai, vėliau tekstą vertė į anglų kalbą. Mokytoja Jolita Vičkačkienė buvo atsakinga už veiklos koordinavimą ir teksto redagavimą. Savo darbus nusiuntėme projektą iniciavusiai Tauragės Žalgirių gimnazijai. Darbo eigą pakoregavo neįprastas karantino laikotarpis, kai visas ugdymo procesas vyksta nuotoliniu būdu. Taigi, internetinis projektas ,,Let‘s Create a Story“ yra puikus pavyzdys, kad suplanuotos veiklos yra sėkmingai įgyvendinamos.

Iliustruotą knygą galima rasti, paspaudus šią nuorodą: https://view.joomag.com/lets-create-a-story/0279597001584383266 , mūsų komandos pasakojimas prasideda 144 psl.

 

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Jolita Vičkačkienė

Return to top of page