Skip links

Rugsėjo 1-osios šventė Marijampolės skyriuose

Rugsėjo 1-osios šventė Marijampolės skyriuose

Saulėtą ir šiltą rugsėjo 3-osios rytą nuskambėjo skambutis, kviečiantis Marijampolės profesinio rengimo centro bendruomenę susitelkti ir pradėti naujus mokslo metus.
Rugsėjo 1-osios šventė kiekvienam pirmakursiui jaudinanti ir ypatinga tuo, jog tai yra pirmasis kontaktas su Centru. Ankstų rytą susitiko visi įstojusieji, kupini nežinios ir noro kuo greičiau pradėti naują gyvenimo etapą. Aukštesnių kursų mokiniai jau nebe pirmą kartą vers kabinetų duris, bendraus su mokytojais, tad šiandieną drąsiai žengia į naujuosius mokslo metus. Tai viena svarbiausių  mokinių švenčių, juk naujų mokslo metų startas – puiki proga įvertinti nuveiktus darbus, išsikelti naujus tikslus.
Direktoriaus pavaduotojas infrastruktūrai, atliekantis direktoriaus funkcijas Romualdas Vadluga, pasveikino Centro bendruomenę. Jis pasidžiaugė, kad Centras pradėjęs jau 19-uosius gyvavimo metus, neeilinius – minime atkurtos Lietuvos 100-metį. Vadovas bendruomenei palinkėjo sėkmės, gerų rezultatų bei kurti ir puoselėti aplinką, kurioje būtų gera ir saugu.
Centro bendruomenė sulaukė daug garbių svečių. Pasveikinti mūsų su Mokslo ir žinių diena atvyko Marijampolės regiono plėtros tarybos pirmininkas Metas Ražinskas, Marijampolės teritorinės darbo biržos atstovės Živilė Povilaitienė ir Rita Mockuvienė, Kauno pramonės, prekybos ir amatų rūmų filialo direktorius Evaldas Ulevičius, Luminor banko Marijampolės klientų aptarnavimo skyriaus vadovė Irma Patkauskienė, buvęs Centro direktorius Vidas Juozas Šalaševičius ir kiti svečiai.
Sveikintojai linkėjo sėkmės, džiugų akimirkų,  pozityvaus požiūrio, gerų rezultatų. Jie pabrėžė, jog žinios – didžiulis turtas, padedantis nuolat augti, tobulėti, todėl jų siekti reikia visą gyvenimą.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irena Mikalavičienė apdovanojo geriausiai besimokančius mokinius, šauniausią Centro grupę.
Mokiniai sveikino mokytojus, teikė gėles, o nuskambėjęs pirmasis skambutis pakvietė visus į pirmąją pamoką.

 

Centro informacija

 

Return to top of page