Skip links


Šauniausias plytelių klojėjas 2018

Šauniausias plytelių klojėjas 2018

Gruodžio 10 dieną Marijampolės profesinio rengimo centre, Paslaugų skyriuje, įvyko „Šauniausio plytelių klojėjo 2018“ meistriškumo konkursas.

Demonstruodami savo meistriškumą mokiniai atliko paskirtą užduotį – vertikalų sienelės aptaisymą plytelėmis. Darbai vyko sklandžiai, mokiniai buvo pasiruošę, užduotis atliko technologiškai teisingai. Atliktus darbus vertino komisija.

Savo gebėjimus parodė Paslaugų, Vilkaviškio ir Kudirkos Naumiesčio skyrių apdailininko (statybininko)specialybę besimokinantys mokiniai. Konkurse varžėsi mokiniai iš Paslaugų skyriaus: Audrius Valaitis ir Edvinas Simniškis, iš Vilkaviškio skyriaus: Lukas Vingevičius ir Matas Makevičius, iš Kudirkos Naumiesčio skyriaus: Oksana Norkaitytė ir Paulius Bunikis. „Šauniausiu plytelių klojėju 2018“ tapo Vilkaviškio  skyriaus  mokinys Lukas Vingevičius. Už dalyvavimą mokiniams įteiktos padėkos ir asmeninės dovanėlės, kurias konkurso dalyviai galės panaudoti mokykloje, praktinių užsiėmimų metu, bei dirbdami statybų darbus.

Lukas Vingevičius tapęs šauniausiu plytelių klojėju iškovojo teisę atstovauti Centrą Nacionaliniame konkurse, kuris įvyks Kėdainių PRC.

Konkursą organizavo Marijampolės profesinio rengimo centro Paslaugų skyrius.

Centro informacija

Return to top of page