Statybos ir mechanikos skyriaus mokytojų kontaktai

 

Loreta Adomaitienė

Automechanikos mokytoja

loreta.adomaitiene@mprc.lt

Ugnius Alaunis

Automechanikos mokytojas

ugnius.alaunis@mprc.lt

Saulius Barkauskas

Automechanikos mokytojas

saulius.barkauskas@mprc.lt

Sigitas Bujanauskas

Kelių statybos, priežiūros ir melioracijos darbų mokytojas

sigitas.bujanauskas@mprc.lt

Arnas Burbulis

Kelių įrengimo, priežiūros ir remonto darbų mokytojas

arnas.burbulis@mprc.lt

Laimutis Glaveckas

Saugaus elgesio ekstremaliose situacijose mokytojas

laimutis.glaveckas@mprc.lt

Vytautas Jančiukynas

Mechanizacijos  mokytojas

vytautas.janciukynas@mprc.lt

Juozas Juodišius

Kėlimo mašinų ir įrengimų mokytojas

juozas.juodisius@mprc.lt

Asta Kabelkaitė-Lukoševičė

Metalų apdirbimo technologijų mokytoja

asta.kabelkaite@mprc.lt

Povilas Kairys

Kelių statybos, priežiūros ir melioracijos darbų mokytojas

povilas.kairys@mprc.lt

Vaidas Kalvaitis

Automechanikos mokytojas

vaidas.kalvaitis@mprc.lt

Arvydas Kasparavičius

Instruktorius, motorinių transporto priemonių kroviniams vežti vairuotojo profesijos mokytojas

arvydas.kasparavicius@mprc.lt

Aušra Krupavičienė

Statybos darbų mokytoja

ausra.krupaviciene@mprc.lt

Gediminas Lukauskas

Kelių eismo taisyklių  mokytojas

gediminas.lukauskas@mprc.lt

Virmantas Naruševičius

Darbuotojų saugos ir sveikatos mokytojas

virmantas.narusevicius@mprc.lt

Juozapas Piliponis

Metalų apdirbimo technologijų mokytojas

juozas.piliponis@mprc.lt

Vidas Skilandis

Mechanizacijos  mokytojas

vidas.skilandis@mprc.lt

Rimvydas Šoblinskas

Mechatronikos mokytojas

rimvydas.soblinskas@mprc.lt

Mindaugas Šnipaitis

Mechanizacijos  mokytojas

mindaugas.snipaitis@mprc.lt

Arvydas Šunskis

Instruktorius

arvydas.sunskis@mprc.lt

Antanas Zigmantas

Ekonomikos ir verslo pagrindų mokytojas

antanas.zigmantas@mprc.lt

Audrius Žunda

Mechatronikos mokytojas

audrius.zunda@mprc.lt