Skip links

Maisto pramonės darbuotojo modulinė profesinio mokymo programa

Programos paskirtis. Maisto (mėsos ir paukštienos pusgaminių ir gaminių, pieno gaminių, duonos ir pyrago kepinių gamybos) pramonės darbuotojo modulinė profesinio mokymo programa skirta kvalifikuotam maisto pramonės darbuotojui parengti, kuris gebėtų savarankiškai gaminti duonos ir pyrago kepinius, mėsos ir paukštienos pusgaminius ir gaminius, pieno gaminius.

Būsimo darbo specifika. Asmuo, įgijęs maisto pramonės darbuotojo kvalifikaciją, galės dirbti specializuotose maisto pramonės įmonėse arba cechuose bei prekybos centrų mėsos, kulinarijos, duonos kepimo bei konditerijos gaminių paruošimo padaliniuose bei kurti savo verslą.
Darbas reikalauja fizinės ištvermės, darbo metu privaloma dėvėti specialiuosius darbo drabužius.
Maisto pramonės darbuotojo darbo priemonės yra mechaniniai ir automatiniai maisto gamybos technologiniai įrenginiai ir įrankiai, technologijos kortelės, valymo ir dezinfekavimo priemonės.
Darbuotojui privalu atlikti sveikatos profilaktinį patikrinimą ir turėti asmens medicininę knygelę arba privalomojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą ir sveikatos žinių atestavimo pažymėjimą.

Maisto pramonės darbuotojo modulinė profesinio mokymo programa

Return to top of page