Skip links

Svečiuose Marijampolės Jono Totoraičio progimnazijos aštuntokai

Svečiuose Marijampolės Jono Totoraičio progimnazijos aštuntokai

Spalio 26 d. Marijampolės profesinio rengimo centre lankėsi Marijampolės Jono Totoraičio progimnazijos aštuntokai. Juos atlydėjo klasių vadovės.

Mokinius sutiko karjeros koordinatorė, sveikinimo žodį sakė Centro administracija, projektų vadovė bei mokinių tarybos pirmininkė. Svečiams rodėme filmą apie Marijampolės profesinio rengimo centre vykdomas programas, mokymąsi, stojimo sąlygas, prašymų pateikimą LAMA BPO interneto svetainėje.

Mokiniai iš anksto buvo pasirinkę, su kokiomis mokymo programomis susipažins gyvai, todėl po filmo patraukė į praktinius užsiėmimus. Vieni domėjosi apdailininko (statybininko) profesija, kitiems labiau patiko  padavėjo ir barmeno,  virėjo specialybių profesijos mokytojų pasiūlytos veiklos,   dar kiti pasirinko dalyvauti siuvėjo bei floristo pamokose.  Dalis vaikinų domėjosi inžinierinėmis specialybėmis, todėl su kelių statybos ir priežiūros darbuotojo bei melioracijos darbuotojo specialybėmis susipažino praktinio mokymo sektoriniame centre.

Profesijos mokytojai įtraukė mokinius į praktines veiklas, demonstravo, konsultavo, atsakinėjo į klausimus.

Po praktinių užsiėmimų, kai kurie mokiniai lankėsi Centro muziejuje.

Marijampolės profesinio rengimo centro darbuotojų užduotis – ne tik atliepti į darbo rinkos poreikius, bet ir pakeisti ugdymo kokybę taip, kad ir vaikai, ir visi mūsų žmonės spėtų koja kojon su skaitmeniniu laikmečiu, orientuotųsi nuolat kintančioje, ekonominėje, politinėje, kultūrinėje aplinkoje, ugdytų kritinį ir kūrybinį mąstymą.

 

Irma Petraškaitė, atsakinga už mokinių profesinį informavimą ir karjeros planavimą

Return to top of page