Skip links

Užgavėnių šventė Centre

Užgavėnių šventė Centre

Kaip ir kiekvienais metais Marijampolės profesinio rengimo centras nuotaikingai vijo žiemą iš kiemo. Užgavėnės prasidėjo kovo 3 dieną Jono Basanavičiaus aikštėje, kur profesinio rengimo centro bendruomenė miestelėnus vaišino tradicine šiupinine ir mieliniais blynais. Entuziastingai dalyvavę gražiausių užgavėnių kaukių rinkimuose mūsiškiai tapo nugalėtojais šauniausių persirengėlių: daktaro, arklio ir čigonės nominacijose.

Kovo 5 d. Centre triukšmavo persirengėliai: čigonės, velnias, daktarė, raganėlės vedžiojo Šyvį ir kvietė rinktis šokti tradicinius šokius, valgyti blynus ir deginti Morę. Šokti pramokę ir smagiai pabuvę persirengėliai išdundėjo į Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalioną, kuriame drauge su bataliono kariais, Vilniaus įgulos karininkų ramovės etnografiniu ansambliu „Vilnelė“ ir Igliaukos Andzelmo Matučio gimnazijos moksleiviais, smagiai leido laiką, trankiai šoko ir dainavo, drauge dalyvavo estafetėse. Štai taip išvarėme žiemą!

Centro informacija

Kovo 5 dieną Kudirkos Naumiesčio skyriuje vyko Užgavėnių šventė. Skyriaus kiemelyje linksmi persirengėliai ant laužo kepė užgavėnių blynus ir visus vaišino blynais su uogiene ir skania arbata.

Linksmą šventę organizavo įvairių grupių mokiniai, jiems padėjo neformaliojo švietimo organizatorė  Romutė Kundrotienė ir neformaliojo švietimo grupės „Lauko virtuvė“ vadovas Vitas  Jakaitis bei profesijos mokytoja Rasa Blekaitienė.  Užgavėnių šventė buvo įdomi ir linksma. Smagu buvo visiems pabūti kartu,  pasistumdyti, patriukšmauti.

 

Kudirkos Naumiesčio skyriaus informacija

 

Return to top of page