Skip links

Vandens diena Vilkaviškio skyriuje

Vandens diena Vilkaviškio skyriuje

Vanduo – itin vertingas ir nepakeičiamas gamtos turtas, mėlynasis auksas. Iš vandens gauname gyvybinės energijos, stiprybės ir atgaivos. Keliaudami gėrimės įspūdingiausiais kriokliais, vandenynų ir jūrų bangomis, upių vingiais, skaidriais ežerais. Savo šalyje gaivinamės iš švariausių gyvo vandens šaltinių, mineralinių versmių ar  požeminio gėlo vandens klodų, tačiau retai kada susimąstome apie vandens reikšmę mūsų kokybiškam gyvenimui.

Minėdami Pasaulinę vandens dieną skyriuje organizavome viktoriną, kurios tikslas –   padėti mokiniams suvokti žmogaus ir gamtos vienybę, žmogaus atsakomybę už vandens tausojimą ir išsaugojimą ateinančioms kartoms.

Renginyje varžėsi penkios mokinių komandos – 9V-Šr16V, TVg16V, APg16V-Vg16V, TVg15V, APg15V-Vg15V. Pažiūrėjusios filmą, komandos pasitikrino įvairių sričių žinias – biologijos, chemijos, geografijos, saugos ir sveikatos. Taip pat  atliko kūrybines užduotis – rašė ketureilius apie vandenį, surado pasimetusių patarlių pabaigas.  Kad varžantis organizme nepritrūktų skysčių, mokiniai rungėsi gerdami vandenį, jį pernešdami iš vieno indo į kitą.

Viso renginio metu savo komandas aktyviai palaikė sirgaliai, kurie spėliodami mįsles galėjo uždirbti papildomus taškus. Patys aktyviausi sirgaliai ir geriausios komandos buvo apdovanotos Visuomenės sveikatos biuro dovanomis – rašikliais, atšvaitais, vandens pakuotėmis.

Vilkaviškio skyriaus informacija

Return to top of page