Skip links

Vilkaviškio skyriaus virėjų grupė, kartu su vyresniąja profesijos mokytoja lankėsi Marijampolės rajone įsikūrusioje rezidencijoje „Grįžulo Ratai“.

Vilkaviškio skyriaus virėjų grupė, kartu su vyresniąja profesijos mokytoja lankėsi Marijampolės rajone įsikūrusioje  rezidencijoje  „Grįžulo Ratai“.

Vilkaviškio skyriaus Vg19V grupės mokiniai, kartu su vyresniąja profesijos mokytoja Reda Juodaitiene lankėmės Marijampolės rajone įsikūrusioje  rezidencijoje  „Grįžulo Ratai“.  Apžiūrėjome šiuolaikiškus maisto ruošimo įrengimus, paruošiamuosius cechus, pagalbines patalpas. Kavinės vyr. virėja  papasakojo, kaip vykdomas gamybos technologinis procesas, lėkščių serviravimas, supažindino su gamybinių stalų ir inventoriaus  paskirtimis. Taip pat aptarėme banketinį meniu bei populiariausių patiekalų asortimentą. Įmonės direktorė papasakojo apie darbo organizavimą, parodė banketines sales. Likome nustebinti  baltosios banketinė salės  puošnumu ir elegancija. Buvo įdomu susipažinti su viešbučio sektoriumi.

Visus sužavėjo  patalpų erdvės su didelėmis vitrinomis , gražiai sutvarkyta aplinka bei linksmas ir draugiškas kolektyvas. Jaukiai laiką praleidome gurkšnodami arbatą, degustuodami obuolių pyragą ir diskutuodami apie profesionalaus virėjo charakterio savybes ir darbo specifiką.

Vilkaviškio skyriaus mokinė Paulina Jurgelaitytė (Vg17 V)

Return to top of page