Skip links

Vilkaviškio skyrius renginyje „KARJEROS DIENA 2019“

Vilkaviškio skyrius renginyje „KARJEROS DIENA 2019“

Kovo 1-ąją Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijoje vyko „KARJEROS DIENA 2019“. Šios netradicinio ugdymo dienos veiklomis siekiama gimnazistams suteikti galimybę plačiau susipažinti su įvairiomis profesijomis, studijų programomis, verslo kūrimo idėjomis bei studentišku gyvenimu iš arčiau.

Karjeros dienoje dalyvavo apie 70 lektorių – studentų, dėstytojų, įmonių ar organizacijų atstovų. Į renginį atvyko ir savo sėkmės istorijomis pasidalino EK atstovybės biuro Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius, Metų verslo žmogaus 2019 nominaciją pelnęs Vinted įmonės vienas iš įkūrėjų, „startuolis“ Justas Janauskas. Marijampolės profesinio rengimo Centrą pristatė, su mokymo programomis ir tolesnėmis įsidarbinimo galimybėmis supažindino Vilkaviškio skyriaus vedėjas G. Šliauteris, Vilkaviškio skyriaus programas ir priėmimo į profesines mokyklas taisykles pristatė IT mokytoja Asta Kalasauskienė.

Sektoriaus vadovė R. Perednytė, profesijos mokytojai L. Urbšienė ir V. Jančiukynas bei skyriaus mokiniai sporto salėje demonstravo mokinių gaminius, betarpiškai bendravo su Centro veiklomis besidominčiais gimnazistais ir svečiais.

Dėkojame „Aušros“ gimnazijai ¬– suteikusiai mums galimybę pristatyti savo Centrą, mokymo programas, pabendrauti su mokiniais, mokytojais.
Tikimės, jog ir ateityje bendradarbiausim bei  susitiksim kitose „Karjeros dienose“, kurios padės mokiniams tinkamai pasirinkti savo kelią.

Vilkaviškio skyriaus informacija

Return to top of page