Skip links

Vilkaviškio skyriuje svečiai iš Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos

Vilkaviškio skyriuje svečiai iš Salomėjos Nėries pagrindinės  mokyklos

Kovo 27 dieną Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyriuje lankėsi Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės  mokyklos  5d  klasės mokiniai, lydimi auklėtojos Enrikos Paškauskienės.

Mokinius skyriuje sutiko sektoriaus vadovė Regina Perednytė. Mokiniai buvo supažindinti su apdailininko (statybininko) ir technikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programų baze. Su mokymo programomis ir priemonėmis supažindino dalykų mokytojai.

Kulinarijos  laboratorijoje vyko edukacinė  pamoka “Vaisių patiekimas”, kurią vedė  profesijos vyresnioji mokytoja Lina Urbšienė. Mokytojai talkino virėjo mokymo programos Vg17V grupės mokinės Evelina Arbatauskaitė ir Brigita Uogintaitė.

Prieš pamokėlę mokytoja  papasakojo mokinukams apie virėjo ir konditerio profesiją – ši profesija labai reikalinga, įdomi ir patraukli. Mokiniai išbandė savo jėgas  patiekdami vaisius kitaip – suformuodami iš vynuogių ir kriaušių “ežiukus”. Mokinės Evelina ir Brigita parodė ir papasakojo, kokių priemonių ir žaliavų reikės “ežiukų” gamybai. Svečiai domėjosi ne tik vaisių patiekimo galimybėmis, bet ir įrankiais, kuriais valgomi vaisiai  ir patiekalai iš jų.

Svečiai buvo vaišinami Vg17V grupės mokinių keptais keksiukais,  kurių skonis visiems patiko. Mokiniai noriai užsirašinėjo keksiukų receptūrą ir domėjosi,  kokie produktai įeina į jų sudėtį.

Iš  kulinarijos kabineto mokiniai išėjo nešini savo pagamintais “ežiukais” , kupini gerų įspūdžių bei emocijų, dėkojo už suteiktas žinias.

Vilkaviškio skyriaus informacija

Return to top of page