Skip links

Virginija Liaukuvienė

Virginija Liaukuvienė

Norėdama įsigyti vidurinį išsilavinimą kartu su profesija, pasirinkau Marijampolės profesinio rengimo centrą. Apsilankiau šioje mokykloje per Atvirų durų dienas, viskas patiko ir nusprendžiau čia tęsti savo mokslus.

Pasirinkau pardavėjos specialybę, nes visada mėgdavau  aktyviai bendrauti su žmonėmis. Besimokant labiausiai patikdavo pamokos, susijusios su prekybiniais įrenginiais, ypač  su kasos aparatais. Taip pat labai patiko praktiniai mokymai mokyklos mokomojoje parduotuvėje, kur išmokau pildyti įvairius apskaitos dokumentus bei konsultuoti pirkėjus.

Marijampolės PRC dėkinga už suteiktas žinias, kurių dėka, baigusi praktiką įmonėje, iš karto gavau pasiūlymą dirbti vedėja UAB “Timaka“ parduotuvėje Paežeriuose. Ten tebedirbu iki šiol. Pardavėjos darbas man įdomus, ne monotoniškas, o reikalingas ir naudingas šiuo sunkiu visiems laikotarpiu.

   Kodėl verta rinktis Marijampolės PRC?

Manau, kad Marijampolės PRC verta rinktis dėl naudingų perteikiamų žinių, į kurias darbdaviai atsižvelgia priimdami į darbą, dėl palankių mokymosi sąlygų, dėl šiuolaikiškų ir nuolat atnaujinamų mokymosi išteklių.

UAB „Timaka“ vadovės O. Maksvytienės atsiliepimai :

„Marijampolės profesinio rengimo centre Virginija labai profesionaliai paruošta, kompetentinga, labai imli naujovėms, darbšti, turinti gerą humoro jausmą. Dirbdama mūsų parduotuvėje „užsidėjo šarvus“, įgijo visų pasitikėjimą, tapo mylima žmonių.  Neturiu jai jokių priekaištų, tik geriausius vertinimus.“

Return to top of page